Simptomi, Cēloņi Un Ārstēšana

sm???šana cigarešu vesel?bas konsult?cijas

Slikts veselības stāvoklis var attīstīties Alcheimera slimību. Joprojām, veselības eksperti saka, kas vērsts uz jaunatklātiem bioloģiskais mehānisms—tā sauktais neiro-imūno ass—varētu būt sasniegums, ka kādu dienu noved pie jaunu ārstēšanas un sirds slimībām, miega, un citi traucējumi. Pacientu Zviedrija ir bijusi slimnīcā ar aizdomām attiecībā uz Ebola, ļoti infekciju un potenciāli fatālu slimību, veselības aprūpes amatpersonas teica piektdien.

Koronāro artēriju slimība (CAD) ir gala rezultāts uzkrāšanos atheromatous plāksnes sienām koronārās artērijas (asinsvadi), kas piegādā miokarda (muskuļu, sirds), ar skābekli un barības vielām. Koronāro artēriju slimības joprojām ir galvenais nāves cēlonis attīstītajās valstīs, un tā ir ierindota otrs biežākais mirstības Singapūrā. CAD ir arī visbiežāk izraisa pēkšņu nāvi pieaugušajiem vairāk nekā 20 gadu vecuma.

AD ZONE
Purosalin

Mēs visi zinām, cik svarīgi tas ir, lai saglabātu veselīgu uzturu, bet mēs bieži vien aizmirstam, ka uzņemt omega-3 taukskābes var palīdzēt rūpēties par mūsu redzējumu, kraukšķīgas un skaidrs ilgāk. Šeit ir fakti par omega-3s un savu redzējumu. Daudziem sirds slimniekiem, atrodot veidu, kā atpakaļgaitas sirds slimības ir sapnis, bet citiem tā var būt mērķis, kas, viņuprāt, var kādreiz būt pieejamas. Kad daudzi speciālisti runā par atpakaļgaitas sirds slimību, tie var būt, kas attiecas uz iespēju apturēt vai vismaz palēninot slimības progresēšanu. Daudzi cardiologists norāda, ka atpakaļgaitas kaitējumu sirds neietilpst mūsdienu medicīnā un daudzās ķirurģiskās metodes var labot bojātos asinsvadus un pat sirds vārstuļu, bet ir apšaubāms par dabas zāles, lai novērst jebkādu kaitējumu, kas jau ir darīts ar sirds slimībām.

Tā kā šie traucējumi iegūt pārvērtās par slimību? Tie ir izgatavoti, vienkārši paceļot roku pie psihiatra konvencijas. Tas ir ne vairāk sarežģītu vai zinātniskās nekā.

Ja bērns izvairās no nepatīk, skolā, darbā, vai mājās, šķiet, nav, lai klausās, zaudē lietas, piemēram zīmuļus vai rotaļlietu, viņš var būt marķēti ADAD. Vai, ja cilvēkam ir bailes no sociālām situācijām, piemēram, partijas vai valsts runājot, novērš sociālo situāciju, viņš var būt marķēti ar sociālo fobiju. Vai, ja jums ir paaugstināta, pašcieņa, runīgs, nekā parasti, nogurums, var būt marķēts kā bipolāriem. Daži simptomi sirds slimību ietver diskomforta sajūta krūtīs, sāpes dažādās ķermeņa daļās, elpas trūkums, slikta dūša, aukstums, vemšana, neizskaidrojams stipras galvassāpes, svīšana, trauksme, grēmas, ekstremitāšu pietūkums un audi, un vēl daudz vairāk.

Nacionālajā Cilvēku Genomu Pētniecības Institūtā (NHGRI), kas izveidota ClinGen . gadā ar papildu atbalstu no Eunice Kenedija Shriver National Institute of Child Health and Human Development) un Nacionālā Vēža Institūta. Mērķis ClinGen ir apvienot klīnisko un pētniecības ekspertus, lai izstrādātu standarta procesus, pārskatot datus par gēnu varianti un to savienojumi ar veselību un slimību.

Šie eksperti tad noteikt, kas katram variantam varētu nozīmēt, slimību diagnostiku un ārstēšanu. Informācija par gēnu varianti tiek glabāti ClinVar, kuru finansē un uztur NIH Valsts Center for Biotechnology Informācijas, daļa Valstu Medicīnas Bibliotēku. Sniegt atbalstu valstīm, kas sasniedz aizsardzības mērķi Ilgtspējīgas Attīstības Mērķu sasniegšanu, Komisija ir izveidota Vadības Grupa par Veselības Veicināšanu, Slimību Profilakses un Pārvaldības Neinfekcijas Slimību (Vadības Grupa").

Dzīvesveida izvēle - piemēram, nesmēķēt, uzturēt veselīgu svaru un fiziski aktīvs - var palīdzēt novērst dažus no visbiežāk sastopamajām hroniskajām slimībām un dažiem vēža veidiem. Regulāras veselības profilaktiskās pārbaudes bieži vien var atklāt ar hroniskām slimībām un vēzi, sākumā, kad ārstēšana ir vairāk varētu būt veiksmīga.


Infekcijas slimības bieži var novērst, veicot vairākus pasākumus, tostarp vakcīnu un pareizu roku mazgāšanas. Cilmes šūnu terapiju, piemēram, tās, ko izmanto Kioto Universitātes izmēģinājuma jau ir izrādījušies potenciāli efektīvs pret plašu ģenētiskām slimībām, tad kāpēc nevajadzētu tā darbu par reto ģenētisko stāvokli, kas pazīstama kā choroideremia? Šo slimību izraisa vienu bojātu gēnu, un, galvenokārt, ietekmē jauniem vīriešiem. Līdzīgi kā AMD, choroideremia izraisa gaismas jutīgās šūnas aizmugurē acs pamazām nokalst un mirst, kā rezultātā daļēji uz pilnīgu aklumu.

- https://www.vasaraskauss.lv - © 2017